About

Moja vášeň pre pečenie začala už v detskom veku. Strávila som veľa času čítaním kuchárskych kníh - namiesto povinného čítania :), so sestrami sa "motala" mame pod nohami v kuchyni, miešala plnky a vylizovala misky. Neskôr som sama začala piecť a k mojim prvým pokusom patrila mramorová bábovka, či rôzne bublaniny, ktoré som pravidelne v nedeľu piekla pre našu rodinu. Veľmi ma to bavilo a stále som vymýšľala, čo bude to dalšie, čo upečiem. 

Dlhší čas som nevarila a nepiekla, pretože som cestovala (to je moja druhá vášeň) a teraz sa k tomu opäť s radosťou vraciam. A opäť čítam kuchárske knihy ako beletriu. A opäť vymýšľam, čo bude to dalšie, čo upečiem.

Tento blog je súborom receptov, ktore som našla v kuchárskych knihách, časopisoch, na webe, v televízii, dostala od priateľov alebo rodiny a vyskúšala ich. Ďalšie príspevky sú z mojich ciest alebo o iných veciach, ktoré ma bavia. Dúfam, že vás budú inšpirovať.


Všetky fotky na blogu som robila sama, s minimálnym editovaním. Sú mojím vlastníctvom, takže ak niektorú z nich použijete, tak len s uvedením zdroja. Informujte ma prosím o tom e-mailom. Ďakujem.   Kontakt: mia@midnightdessert.comxxMia
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...